Montaż klimatyzacji i wentylacji - ZBU-Power Kraków

Montaż klimatyzacji i wentylacji

Montaż klimatyzacji i wentylacji Kraków

Skuteczne działanie klimatyzacji zapewnia nie tylko wybranie najlepszej jakości urządzenia, lecz także postawienie na jego prawidłowy montaż. Fachowa instalacja pozwala na poczucie pewności, że zakupiony system klimatyzacji nie ulegnie niepotrzebnym awariom służąc w odpowiedni sposób przez długi czas. Właśnie dlatego zakup dobrego urządzenia to połowa sukcesu, który dopełnia profesjonalny montaż klimatyzacji i wentylacji.

Montaż klimatyzacji

Nasza firma oferuje kompleksowy montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji w Krakowie oraz na terenie całego województwa małopolskiego – w Twoim domu, biurze, budynku przemysłowym. W zależności od potrzeb i preferencji klienta, oferujemy wiele typów klimatyzacji z montażem – zarówno najpopularniejszego typu split, jak i multi-split czy VRF/VRV. Bez względu na to, czy klient zdecyduje się na montaż klimatyzacji ściennej, kasetonowej, przysufitowej czy innej, nasza załoga profesjonalnie wykona wszelkie niezbędne czynności, aby system działał poprawnie i skutecznie.

Montaż klimatyzacji i wentylacji

Na czym polega montaż klimatyzatora? 

To przede wszystkim prawidłowe usytuowanie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej oraz prawidłowe wykonanie instalacji miedzianej, komunikacyjnej między urządzeniami oraz odpowiednie wykonanie instalacji skroplin wraz z doprowadzeniem instalacji zasilającej. Montaż klimatyzacji wykonujemy przez cały rok, dzięki czemu możesz zlecić jego wykonanie w momencie, który najbardziej Ci odpowiada.

Dlaczego warto nam zaufać? Zapewniamy doświadczone ekipy wykwalifikowanych montażystów z aktualnymi uprawnieniami elektrycznymi, F-Gazowymi oraz autoryzacyjnymi producentów klimatyzacji i wentylacji, co gwarantuje niezawodne działanie zainstalowanych urządzeń. Przykładamy wielką uwagę do estetyki oraz porządku na miejscu wykonywanych prac. Co więcej, oprócz podstawowego montażu klimatyzacji, oferujemy również modernizację istniejących już systemów klimatyzacji oraz wentylacji, wymianę instalacji oraz wymianę urządzeń na nowe.

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Koszt montażu klimatyzacji uzależniony jest jednak od wielu czynników, które składają się na finalną cenę usługi. Ze względu na różnice technologiczne każdej instalacji, ich montaż wymaga odpowiednio dobranych materiałów oraz różnego czasu pracy ekipy montażowej. Finalny koszt montażu wraz z odpowiednim sprzętem wyceniany jest indywidualnie i maksymalnie dopasowywany do potrzeb Klienta. Warto mieć również na uwadze fakt, że powierzenie montażu klimatyzacji profesjonalnej firmie często pomaga uniknąć wielu nieprzewidzianych wydatków w przyszłości.

Ile trwa montaż klimatyzacji?

Czas wykonania montażu klimatyzacji split zależny jest od tego, na jakiego rodzaju urządzenie zdecyduje się klient, a także od stopnia zaawansowania systemu i długości instalacji. W związku z tym, czas montażu klimatyzatora można oszacować w okolicach 1 dnia roboczego, a proces ten zostaje uzgodniony z klientem indywidualnie. Oferujemy również montaże dwuetapowe polegające na montażu instalacji podtynkowych przed wykończeniem wnętrz mieszkania, oraz montażu i uruchomieniu urządzeń po wykończeniu mieszkania.

Facebook image
ładowanie facebooka